WLS27XW430DSQ
Description
WORK LIGHT STRIP 430MM
DataSheet
WLS27XW430DSQ PDF
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:1200lm
Current - Test:460mA
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:109 lm/W
Current - Max:1.2A
Features:IP66, IP67, IP69K
Size / Dimension:27.00mm Dia
Height:492.50mm