AB-FO024GN-02012-XA1
Description
COB STRIP, 24VDC, GREEN, 20
DataSheet
AB-FO024GN-02012-XA1 PDF
Type Description
Series:AB-FO
Package:Bag
Part Status:Active
Type:Chip On Board (COB)
Color:Green
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Flexible
Luminous Flux @ Current/Temperature:600lm
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):90
Viewing Angle:150°
Features:IP65
Size / Dimension:-
Height:2.20mm