SI-B8U141560LD
Description
LED SLIM 3500K 2210LM FRONT WIRE
DataSheet
SI-B8U141560LD PDF
Type Description
Series:LT-S562N
Package:Tray
Part Status:Not For New Designs
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:2210lm (Typ)
Current - Test:400mA
Temperature - Test:50°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):35.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:157 lm/W
Current - Max:720mA
Features:With Connector
Size / Dimension:560.00mm L x 24.00mm W
Height:5.80mm