AB-FF02430-19712-8A1
Description
SIDE EMITTING ROPE LIGHT W IP68
DataSheet
AB-FF02430-19712-8A1 PDF
Type Description
Series:AB-FF
Package:Tray
Part Status:Active
Type:LED Module
Color:White, Warm
CCT (K):3000K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Flexible
Luminous Flux @ Current/Temperature:499lm
Current - Test:430mA
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:48 lm/W
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):80
Viewing Angle:90°
Features:IP68
Size / Dimension:5000.00mm L x 22.00mm W
Height:11.80mm