WLB32ZC1130PBQMC
Description
WLB32 WORK LIGHT BAR; SWITCHED H
DataSheet
WLB32ZC1130PBQMC PDF
Part Status:Active
Type:LED Engine
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:150mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):90 ~ 264VAC
Lumens/Watt @ Current - Test:87 lm/W
Current - Max:500mA
Features:IP50
Size / Dimension:1144.00mm L x 32.00mm W
Height:46.00mm