WLB32ZC570MQMB
Manufacturer
Banner Engineering
VIGOR # :
Description
WORK LIGHT STRIP 570MM
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
WLB32ZC570MQMB PDF
Type Description
Series:WLB32
Package:Box
Part Status:Active
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):5000K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:1500lm
Current - Test:80mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):230V
Lumens/Watt @ Current - Test:82 lm/W
Current - Max:250mA
CRI (Color Rendering Index):85 (Typ)
Viewing Angle:-
Features:IP50
Size / Dimension:650.00mm L x 32.00mm W
Height:50.10mm