WLB32ZC570PBQMC
Description
WORK LIGHT STRIP 570MM
DataSheet
WLB32ZC570PBQMC PDF
Part Status:Active
Type:LED Module
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:1500lm
Current - Test:80mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):230V
Lumens/Watt @ Current - Test:82 lm/W
Current - Max:250mA
Features:IP50
Size / Dimension:580.00mm L x 32.00mm W
Height:46.00mm