
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® CXA1512 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5000K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 1245lm (1200lm ~ 1290lm) |
| Current - Test: | 350mA |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 36V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 99 lm/W |
| Current - Max: | 600mA |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Viewing Angle: | 115° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 15.85mm L x 15.85mm W |
| Height: | 1.70mm |
| Light Emitting Surface (LES): | 8.90mm Dia |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of CXA1512-0000-000N0UK250G is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
WLS27 MULTICOLOR LIGHT STRIP; LE
LED COB CHM6 WARM WHITE RECT
LED 3500K 90CRI WHT SMD
LED COB CXA1512 5000K WHITE SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 17PF SMD
INSERT VOLT SELECTOR PEM MARKED
FIXED IND 470UH 680MA 764 MOHM