WLS28-2XWGRYB5-1130X24Q
Description
WLS28-2 MULTICOLOR LIGHT STRIP;
DataSheet
WLS28-2XWGRYB5-1130X24Q PDF
Type:LED Module
Color:Blue, Green, Red, White, Yellow
CCT (K):5000K
Wavelength:470nm Blue, 525nm Green, 625nm Red, 580nm Yellow
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:1.26A
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:17 lm/W Blue, 53 lm/W Green, 24 lm/W Red, 86 lm/W White, 89 lm/W Yellow
Current - Max:1.6A
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:IP50
Size / Dimension:1173.00mm L x 28.00mm W
Height:21.00mm