
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED Module |
| Color: | Green |
| CCT (K): | - |
| Wavelength: | 518nm (510nm ~ 525nm) |
| Configuration: | Linear Light Strip, Flexible |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | - |
| Current - Test: | - |
| Temperature - Test: | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 12V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Current - Max: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| Viewing Angle: | 120° |
| Features: | IP68 |
| Size / Dimension: | 5000.00mm L x 10.25mm W |
| Height: | 4.00mm |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of 69-312G-WP is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB VERO SE 4000K ROUND
LED COB CXB1820 4000K WHT SMD
LED COB CXA1304 COOL WHT SQUARE
CAP CER 1206 3.9NF 50V ULTRA STA
LED STRIP GREEN 16.4 FEET
CONN PLUG 1POS MINI-U MATE-N-L
CAP CER 0.082UF 50V X7R 1206