WLS28-2XW1130DXQ
Description
WORK LIGHT STRIP 1130MM
DataSheet
WLS28-2XW1130DXQ PDF
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):6500K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:3200lm
Current - Test:1.24A
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:108 lm/W
Current - Max:3.2A
CRI (Color Rendering Index):85 (Typ)
Viewing Angle:-
Features:IP50
Size / Dimension:1173.00mm L x 28.00mm W
Height:20.90mm