WLS27XWGRYB5-1130DS24Q
Description
MULTICOLOR LIGHT STRIP 1130MM
DataSheet
WLS27XWGRYB5-1130DS24Q PDF
Type:LED Module
Color:Red, Green, Blue, Yellow, White
CCT (K):5000K
Wavelength:525nm Green, 625nm Red, 470nm Blue, 580nm Yellow
Configuration:Linear Light Strip
Current - Test:1.26A
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:24 lm/W Red, 53 lm/W Green, 17 lm/W Blue, 75 lm/W Yellow, 86 lm/W White
Current - Max:1.6A
Features:IP66, IP67, IP69K
Size / Dimension:27.00mm Dia
Height:1.18mm