LPH1-04C24-5770-00
Description
L2 BOARD, XHP70.2, LINEAR, 1X4,
DataSheet
LPH1-04C24-5770-00 PDF
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):5700K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:7320lm (Typ)
Current - Test:1.05A
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):44.8V
Lumens/Watt @ Current - Test:156 lm/W
Current - Max:2.4A
CRI (Color Rendering Index):70
Viewing Angle:-
Features:-
Size / Dimension:170.18mm L x 32.99mm W