WLS28-2CWW1130DSQ
Description
WLS28-2 WORK LIGHT STRIP; DIFFUS
DataSheet
WLS28-2CWW1130DSQ PDF
Type:LED Module
Color:White, Warm
CCT (K):3000K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:1.24A
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:108 lm/W
Current - Max:3.2A
CRI (Color Rendering Index):85 (Typ)
Viewing Angle:-
Features:IP65, IP67, IP69K
Size / Dimension:1180.00mm L x 28.00mm W
Height:20.90mm