ZWF-337-24CW
Manufacturer
JKL Components Corporation
VIGOR # :
Description
1 FOOT INDUSTRIAL LED BAR IP67,
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
ZWF-337-24CW PDF
Type Description
Series:ALUMILINE® ZWF
Package:Tube
Part Status:Active
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):6000K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Plug and Play
Luminous Flux @ Current/Temperature:248lm
Current - Test:120mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:IP67
Size / Dimension:337.00mm L x 12.70mm W