WLS15XWR1200DSQP
Description
DUAL COLOR LIGHT STRIP 1200MM
DataSheet
WLS15XWR1200DSQP PDF
Type:LED Module
Color:Red, White
CCT (K):5000K
Wavelength:625nm Red
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:1400lm Red, 440lm White
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:1.92mA
Features:IP66, IP67
Size / Dimension:1200.00mm L x 30.60mm W
Height:15.50mm
Light Emitting Surface (LES):1126.40mm L x 24.20mm W