ZWF-939-24CW
Description
3 FOOT INDUSTRIAL LED BAR IP67,
DataSheet
ZWF-939-24CW PDF
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):6000K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Plug and Play
Luminous Flux @ Current/Temperature:691lm
Current - Test:350mA
Temperature - Test:25°C
Features:IP67
Size / Dimension:939.00mm L x 12.70mm W