CXM-7-27-90-12-AA00-F2-2
Description
LED COB CXM7 WARM WHITE SQ
DataSheet
CXM-7-27-90-12-AA00-F2-2 PDF
Type Description
Series:CXM-7
Color:White, Warm
CCT (K):2700K 2-Step MacAdam Ellipse
Wavelength:-
Configuration:Square
Luminous Flux @ Current/Temperature:480lm (Typ)
Current - Test:-
Temperature - Test:85°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):12V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):90
Viewing Angle:120°
Features:-
Size / Dimension:13.00mm L x 13.00mm W
Height:1.37mm
Light Emitting Surface (LES):7.50mm Dia