WLS15XDW0500DSQP
Description
WORK LIGHT STRIP 500MM
DataSheet
WLS15XDW0500DSQP PDF
Type:LED Module
Color:White, Cool
CCT (K):5000K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:525lm
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:720mA
Features:IP66, IP67
Size / Dimension:500.00mm L x 30.60mm W
Height:15.50mm
Light Emitting Surface (LES):426.40mm L x 24.20mm W