ZWF-337-24WW
Description
1 FOOT INDUSTRIAL LED BAR IP67,
DataSheet
ZWF-337-24WW PDF
Type:LED Module
Color:White, Warm
CCT (K):3000K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Plug and Play
Luminous Flux @ Current/Temperature:230lm
Current - Test:120mA
Temperature - Test:25°C
Features:IP67
Size / Dimension:337.00mm L x 12.70mm W