
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® XQ-E |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Type: | LED Module |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 2700K |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Starboard |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | - |
| Current - Test: | 350mA |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.9V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 96 lm/W |
| Current - Max: | 1A |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | 120° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 19.89mm Dia |
| Height: | - |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 25 | ||
| 100 | ||
| 250 |
Current price of XQEAWT-H0-0000-00000HBE8-SB01 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
COB LED 2700K 80CRI 3237LM
LED COB CXA1304 COOL WHT SQUARE
LED ARRAY XLAMP CXA1507 WHITE
LED XLAMP XQE 2700K STARBOARD
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
DC DC CONVERTER 28V 200W
CONN HEADER SMD 40POS 1.27MM