WLB32ZC285MQMB
Description
WORK LIGHT STRIP 285MM
DataSheet
WLB32ZC285MQMB PDF
Part Status:Active
Type:LED Module
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:750lm
Current - Test:45mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):230V
Lumens/Watt @ Current - Test:72 lm/W
Current - Max:125mA
Features:IP50
Size / Dimension:368.00mm L x 32.00mm W
Height:50.10mm