
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CXM-22 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 5400lm (Typ) |
| Current - Test: | 1.28A |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 35V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 121 lm/W |
| Current - Max: | 2.56A |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | 120° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 28.00mm L x 28.00mm W |
| Height: | 1.37mm |
| Light Emitting Surface (LES): | 22.00mm Dia |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 400 |
Current price of CXM-22-30-80-36-AC02-F2-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB CXM9 WARM WHT SQUARE
LED COB CXA3070 NEUTRAL WHITE SQ
LED COB CXA1507 3500K WHITE SMD
LED COB CXM22 WARM WHITE SQUARE
CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP