WLS15CGR0920DSQP
Description
DUAL COLOR LIGHT STRIP 920MM
DataSheet
WLS15CGR0920DSQP PDF
Type:LED Module
Color:Green, Red
CCT (K):-
Wavelength:525nm Green, 625nm Red
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:630lm Green, 330lm Red
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24V
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:1.44A
Features:IP66, IP67
Size / Dimension:920.00mm L x 30.60mm W
Height:15.50mm
Light Emitting Surface (LES):846.40mm L x 24.20mm W