SI-B8U16256001
Description
LED MOD 3500K 2240LM 80CRI
DataSheet
SI-B8U16256001 PDF
Type Description
Series:LT-E564A
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:2240lm (Typ)
Current - Test:700mA
Temperature - Test:45°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):24.3V
Lumens/Watt @ Current - Test:132 lm/W
Current - Max:750mA
Features:With Connector
Size / Dimension:560.00mm L x 40.00mm W
Height:5.60mm