
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AB-FA |
| Package: | Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED Module |
| Color: | Red, Green, Blue (RGB) |
| CCT (K): | - |
| Wavelength: | 630nm Red, 528nm Green, 470nm Blue |
| Configuration: | Linear Light Strip, Flexible |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 90lm Red, 248lm Green, 56lm Blue |
| Current - Test: | - |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 5V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 25 lm/W Red, 73 lm/W Green, 18 lm/W Blue |
| Current - Max: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| Viewing Angle: | 120° |
| Features: | IP20 |
| Size / Dimension: | 5000.00mm L x 10.00mm W |
| Height: | - |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AB-FA00506-19700-XA1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB 5000K COOL WHT SQUARE
LED COB 5000K COOL WHT SQUARE
LED COB
MEMS OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC TCXO 30.7200MHZ LVCMOS
TRANS NPN 80V 1A
TOP VIEW R/L, IP20, 5V, 120LED/M