
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Xlamp® CXA1510 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 2700K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 658lm (635lm ~ 680lm) |
| Current - Test: | 250mA |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 36V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 73 lm/W |
| Current - Max: | 450mA |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Viewing Angle: | 115° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 15.85mm L x 15.85mm W |
| Height: | 1.70mm |
| Light Emitting Surface (LES): | 8.90mm Dia |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 100 |
Current price of CXA1510-0000-000N0UE427H is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB CXA3070 WARM WHT SQUARE
LIGHT ENGINE YELLOW 120MA
LED COB CXA3590 NEUT WHT SQUARE
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV
FIXED IND 47UH 1.68A 136 MOHM
LED COB CX1510 2700K WHITE SMD
TAPE MASKING RED 5.67"X 72YDS