
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XHP35 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED Module |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 2700K |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Rectangle |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | - |
| Current - Test: | - |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | - |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Current - Max: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | - |
| Features: | IP67 |
| Size / Dimension: | 203.20mm L x 111.00mm W |
| Height: | 93.98mm |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Domed |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of MP26T1-C19-2780-O-1-00 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB D 5000K SQUARE
LED COB CX1510 3500K WHITE SMD
V10C THRIVE
XTAL OSC VCXO 35.437431MHZ LVDS
LED COB CXA3590 NEUT WHT SQUARE
MOD BLOCK XHP35 2700K RECTANGLE
TERM BLOCK PLUG 2POS STR 3.5MM