
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COB D Gen2 |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 6500K 3-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 1919lm (Typ) |
| Current - Test: | 360mA |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 34V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 157 lm/W |
| Current - Max: | 720mA |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | 115° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 13.50mm L x 13.50mm W |
| Height: | 1.50mm |
| Light Emitting Surface (LES): | 9.80mm Dia |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SPHWHAHDND25YZP3DB is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB WHT 3500K 3STEP 95CRI
VERO 18D WARM WHITE LED ARRAY
LED COB CXA3070 COOL WHT SQUARE
SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 20V
LED COB WHT LC013D 6500K 80CRI
4C 1.5MM UNSHIELDED 50 M
ADD-A-RACK ECONOMIZER NON VENT