
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XHP35 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | LED Module |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5700K |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Rectangle |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 7512lm (Typ) |
| Current - Test: | 1.05A |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 46.1V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 155 lm/W |
| Current - Max: | - |
| CRI (Color Rendering Index): | 70 |
| Viewing Angle: | - |
| Features: | IP67 |
| Size / Dimension: | 203.20mm L x 111.00mm W |
| Height: | 93.98mm |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Domed |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of MP26T1-C19-5770-T2B-2-00 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
COB LED 2700K 90CRI 500LM
LED COB WHT LC026D 2700K 90CRI
LED COB 6500K SQUARE
RES 0.039 OHM 1W 1812 WIDE
FIXED IND 6.8UH 980MA 190 MOHM
TVS DIODE 48V 77.4V DO214AA
MOD BLOCK XHP35 5700K RECTANGLE