
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COB T-Series |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White, Warm / White, Cool |
| CCT (K): | 4600K (2700K ~ 6500K) 3-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 4706lm (4405lm ~ 5006lm) |
| Current - Test: | - |
| Temperature - Test: | 25°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 35.5V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | - |
| Current - Max: | 1.25mA |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Viewing Angle: | 115° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 28.00mm L x 28.00mm W |
| Height: | 1.60mm |
| Light Emitting Surface (LES): | - |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of SPHWHAHDNH25Y3WPT1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED COB 3000K WARM WHT RECTANGLE
LED COB CXB1507 4000K WHT SMD
LED COB CX1510 5000K WHITE SMD
CAP CER 100PF 50V X7R 0603
IC REG BUCK ADJ 2A SYNC WDFN-8
LED COB T SERIES
IC DRAM 64MBIT PARALLEL 54VFBGA