
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | COB R-Series |
| Package: | Tray |
| Part Status: | Active |
| Type: | Chip On Board (COB) |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K 2-Step MacAdam Ellipse |
| Wavelength: | - |
| Configuration: | Square |
| Luminous Flux @ Current/Temperature: | 3108lm (Typ) |
| Current - Test: | 720mA |
| Temperature - Test: | 85°C |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 34.6V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 125 lm/W |
| Current - Max: | 1.84A |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| Viewing Angle: | 115° |
| Features: | - |
| Size / Dimension: | 19.00mm L x 19.00mm W |
| Height: | 1.50mm |
| Light Emitting Surface (LES): | 14.50mm Dia |
| Lens Type: | Flat |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 500 |
Current price of SPHWHAHDNG2VYZT2D2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED ACOM ROUND 100MM T-24
SMJD-3614048B-XXN100C53G038ALL
LINEAR SE LED STRIP 3000K
LED COB LC040B 4000K SQUARE
CAP CER 1206 820PF 16V ULTRA STA
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0603
CAP CER 6800PF 440VAC Y5V RADIAL
LED COB D 4000K SQUARE