SI-B8U102250WW
Description
LED MODULE SQUARE SQ64B
DataSheet
SI-B8U102250WW PDF
Type Description
Series:FIN-SQ64
Package:Box
Part Status:Active
Wavelength:-
Configuration:Rectangle
Luminous Flux @ Current/Temperature:1405lm (Typ)
Current - Test:700mA
Temperature - Test:35°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):11.2V
Lumens/Watt @ Current - Test:179 lm/W
Current - Max:2.4A
Features:With Connector
Size / Dimension:259.00mm L x 250.00mm W
Height:5.80mm