J035-L1C1CYN0P
Manufacturer
LEDdynamics, Inc.
VIGOR # :
Description
LIGHT MOD CYAN 90 LUMEN
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
J035-L1C1CYN0P PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Type:-
Color:-
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:-
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:-
Size / Dimension:-
Height:-
Light Emitting Surface (LES):-
Lens Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
CXM-14-65-70-36-AC10-F3-5
CXM-14-65-70-36-AC10-F3-5
LED COB 6500K SQUARE
SPHWHAHDNB25YZV2DB
SPHWHAHDNB25YZV2DB
LED COB LC006D 3000K SQ GEN 2+
MP26T1-C19-3080-VSM-1-00
MP26T1-C19-3080-VSM-1-00
MOD BLOCK XHP35 3000K RECTANGLE
RCP2512W22R0GTP
RCP2512W22R0GTP
RES SMD 22 OHM 2% 3.5W 2512
DSC1001DC1-033.3333
DSC1001DC1-033.3333
MEMS OSC XO 33.3333MHZ CMOS SMD
J035-L1C1CYN0P
J035-L1C1CYN0P
LIGHT MOD CYAN 90 LUMEN
CONN RCPT 3POS IDC 24AWG TIN