I033-N7G0GRN40
Manufacturer
LEDdynamics, Inc.
VIGOR # :
Description
LIGHT ENGINE GREEN 870 40MA
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
I033-N7G0GRN40 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tray
Part Status:Active
Type:LED Engine
Color:Green
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:40mA
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:150°
Features:-
Size / Dimension:304.80mm L x 24.10mm W
Height:2.60mm