CDS1190WWOIP
Description
CDS1190 WW OVAL OPTIC IP67
DataSheet
CDS1190WWOIP PDF
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:350mA
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:IP67
Size / Dimension:1190.00mm L x 50.00mm W
Height:28.00mm