L2C2-35701202E0600
Description
LED COB LUXEON 3500K 1202
DataSheet
L2C2-35701202E0600 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tube
Part Status:Obsolete
Type:-
Color:-
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:-
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:-
Size / Dimension:-
Height:-
Light Emitting Surface (LES):-
Lens Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
GW T3LMF1.EM-KQKS-25S5-1-10-T02
LED COB SOLERIQ 2500K STRIP
BXIB-L0508A-35E2000-A-13
BXIB-L0508A-35E2000-A-13
LED PLUG N PLAY 20" 3500K 2000LM
7007-PW827-J
7007-PW827-J
LED ENDOR STAR MODULE WHT
CIR BRKR THRM 10A 240VAC 60VDC
CAP-WACMSMA1
CAP-WACMSMA1
WATERPROOF CAP C SIZE
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SLDR