GW T3LSF1.EM-LQLS-22S5-1-10-T02
Manufacturer
OSRAM Opto Semiconductors, Inc.
VIGOR # :
Description
LED COB SOLERIQ 2200K STRIP
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
GW T3LSF1.EM-LQLS-22S5-1-10-T02 PDF
Type Description
Series:SOLERIQ® L 38
Package:Tray
Part Status:Obsolete
Type:Chip On Board (COB)
Color:White, Warm
CCT (K):2200K
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip
Luminous Flux @ Current/Temperature:136lm (121lm ~ 150lm)
Current - Test:10mA
Temperature - Test:25°C
Voltage - Forward (Vf) (Typ):92V
Lumens/Watt @ Current - Test:148 lm/W
Current - Max:15mA
CRI (Color Rendering Index):80
Viewing Angle:360°
Features:-
Size / Dimension:30.00mm L x 1.25mm W
Height:1.80mm