ASLT81B18ES0RH8
Manufacturer
Broadcom
VIGOR # :
Description
LED TUBE L4 1X4'18W DAY WHITE
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
ASLT81B18ES0RH8 PDF
Type Description
Series:ASLT
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:LED Engine
Color:White
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Plug and Play
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:135° x 110°
Features:-
Size / Dimension:1197.00mm L x 26.00mm W
Height:26.00mm