ESTB12RGB10
Manufacturer
Dialight
VIGOR # :
Description
BLK 12UP RGB 10DEG
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
ESTB12RGB10 PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:-
Color:-
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:-
Luminous Flux @ Current/Temperature:-
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:-
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:-
Size / Dimension:-
Height:-
Light Emitting Surface (LES):-
Lens Type:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
SPHWW1HDNE25YHV2B3
SPHWW1HDNE25YHV2B3
LED COB LC040B 3000K SQUARE
MR16NWSP
MR16NWSP
POWERWHITE NW SPOT OPTIC
GW KAGGB3.CM-QQQR-40S3-T02
GW KAGGB3.CM-QQQR-40S3-T02
SOLERIQ S 13 4000K
RNC50J43R2FSRSL
RNC50J43R2FSRSL
RES 43.2 OHM 1/10W 1% AXIAL
MBR1080G
MBR1080G
DIODE SCHOTTKY 80V 10A TO220-2
RNCF2010BKE866R
RNCF2010BKE866R
RES 866 OHM 0.1% 1/3W 2010