CL630WIP
Manufacturer
Dialight
VIGOR # :
Description
630MM WHITE IP67
Catalog
LED Lighting - COBs, Engines, Modules, Strips
DataSheet
CL630WIP PDF
Type Description
Series:CL
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:LED Engine
Color:White
CCT (K):-
Wavelength:-
Configuration:Linear Light Strip, Plug and Play
Luminous Flux @ Current/Temperature:240lm (Typ)
Current - Test:-
Temperature - Test:-
Voltage - Forward (Vf) (Typ):-
Lumens/Watt @ Current - Test:-
Current - Max:350mA
CRI (Color Rendering Index):-
Viewing Angle:-
Features:-
Size / Dimension:629.92mm L