
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-B |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3500K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 16lm (14lm ~ 18lm) |
| Current - Test: | 80mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 61 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 90 |
| Current - Max: | 175mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLBAWT-U1-0000-000UE6 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2700K 2SMD
LED XLAMP XPG3 WARM WHITE SMD
FIXED IND 6.8UH 1.08A 165 MOHM
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 4SMD
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOP-J8