
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® XT-E HVW |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 6200K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 111lm (107lm ~ 114lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 44mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 24V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 105 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | - |
| Current - Max: | 125mA |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1414 (3535 Metric) |
| Supplier Device Package: | - |
| Size / Dimension: | 0.136" L x 0.136" W (3.45mm x 3.45mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.098" (2.49mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of XTEHVW-H0-0000-00000LD51 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED WHITE 4000K 70CRI SMD
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 2SMD
LED XLAMP XHP35B NEU WHT 4500K
FIXED IND 6.8UH 1.8A 110 MOHM
LED XLAMP COOL WHITE 6200K 2SMD
CONN HEADER SMD 43POS 2.54MM
CONN PLUG HSG FMALE 43POS INLINE