
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White |
| CCT (K): | - |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 28lm |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 33lm (31lm ~ 35lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 69 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 500mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLEAWT-A1-0000-0000B9 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP XPG3 COOL WHITE SMD
LED TOPLED ADV PWR WHT 6PLCC
LED XLAMP WARM WHITE 3500K 2SMD
SFERNICE FIXED RESISTORS
LED XLAMP 80CRI WHITE 80CRI 4SMD
CONN HEADER VERT 30POS 2.54MM
300 W DUAL SLOT (4.5V - 15V OUTP