
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4250K (4000K ~ 4500K) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 39lm |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 43lm (40lm ~ 46lm) |
| Current - Test: | 50mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 9.6V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 90 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 167mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLESWT-A1-0000-0002F5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 3875K 4SMD
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD
LED XHP70.2 NEUT WHITE 4000K SMD
LED COOL WHITE 5700K 2SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 4SMD
DC DC CONVERTER 12V 20W
CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP