
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4000K (3875K ~ 4250K) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 39lm |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 43lm (40lm ~ 46lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 90 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 500mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLEAWT-H1-0000-0002Z5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP COOL WHITE 5700K 2SMD
LED 3500K 80CRI SMD
LED LH351B COOL WHITE 6500K SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4000K 4SMD
XTAL OSC VCTCXO 13.0000MHZ SNWV
DC DC CONVERTER 15V 250MW
CONN PLUG MALE 19POS GOLD CRIMP