
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | LM282B |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Not For New Designs |
| Color: | White, Cool |
| CCT (K): | 5000K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 115lm (110lm ~ 120lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 6.3V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 122 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 160mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1113 (2835 Metric) |
| Supplier Device Package: | 2835 |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.030" (0.75mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 4000 | ||
| 8000 | ||
| 12000 | ||
| 28000 | ||
| 100000 |
Current price of SPMWH1221FD5GBR0SA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP COOL WHITE 6500K 2SMD
LED XLAMP 5700K WHITE 9V SMD
LED XLAMP NEUT WHT 4000K SMD
FIXED IND 5H 300MA 55 OHM CHASS
LED 5000K 80CRI SMD
COPPER PATCH CORD
OC-PA-E-FM-080F110OV-001-0056