
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® XB-D |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Neutral |
| CCT (K): | 4750K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 126lm (122lm ~ 130lm) |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | - |
| Current - Test: | 350mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.9V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 124 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 75 (Typ) |
| Current - Max: | 1A |
| Viewing Angle: | 115° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 1010 (2525 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.096" L x 0.096" W (2.45mm x 2.45mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.078" (1.97mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of XBDAWT-00-0000-00000LFD1 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP WARM WHITE 2850K 2SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4250K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 2SMD
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4750K 2SMD
IC VOLTAGE FEEDBACK 3CIRC 16QSOP
LED COB VERO 29 3000K ROUND
SE SURFACE LS BELT 2X80" A CRS