
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® ML-E |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Active |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3000K (2850K ~ 3250K) |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | 34lm |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 38lm (35lm ~ 40lm) |
| Current - Test: | 150mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 3.2V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 79 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 175mA |
| Viewing Angle: | 120° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, J-Lead Exposed Pad |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.138" L x 0.124" W (3.50mm x 3.15mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1400 |
Current price of MLEAWT-A1-0000-0001E7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP NEUTRAL WHT 4500K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 2SMD
LED LH351B WARM WHITE 2700K 2SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3000K 4SMD
FUSE BOARD MOUNT 8A 250VAC RAD
CONN ADAPT JACK-JACK SMA 50 OHM
CONN PLUG MALE 7POS SILVER CRIMP