
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XLamp® XM-L |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Color: | White, Warm |
| CCT (K): | 3250K |
| Flux @ 85°C, Current - Test: | - |
| Flux @ 25°C, Current - Test: | 230lm (220lm ~ 240lm) |
| Current - Test: | 700mA |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ): | 2.9V |
| Lumens/Watt @ Current - Test: | 113 lm/W |
| CRI (Color Rendering Index): | 80 |
| Current - Max: | 3A |
| Viewing Angle: | 125° |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2020 (5050 Metric) |
| Supplier Device Package: | SMD |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.124" (3.15mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 1000 |
Current price of XMLAWT-00-0000-000HT30F7 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
LED XLAMP COOL WHITE 5000K 2SMD
LED EASYWHT WARM WHT 2700K 2SMD
LED EASYWHT WARM WHT 3000K 8SMD
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD
DIODE ZENER 51V 50W TO204AD
ER 5C 3#12 2#4 SKT PLUG RTANG
SWITCH LATCHING 2 W/LED IVORY